Divize Scientific skupiny VERDER stanovuje standardy v high-tech vybavení pro kontrolu kvality, výzkum a vývoj pevných látek. Oblasti činnosti zahrnuje přípravu vzorků pevných látek a analytické technologie. 

Naše známé značky slouží výzkumným institucím, analytickým laboratořím a výrobním společnostem v kontrole jakosti a procesním aplikacích už mnoho desítek let se stále sofistikovanějšími a spolehlivějšími produkty, které poskytují řešení pro jejich individuální úkoly.  

Naše produkty naleznete v řadě průmyslových odvětvích včetně letectví, zemědělství, chemie, stavebnictví a životního prostředí, energetiky, potravinářství, geologie a metalurgie, materialografie, farmacie, vědeckém výzkumu a vývoji a v mnoha dalších. 

Divize VERDER SCIENTIFIC zaměstnává přibližně 750 zaměstnanců po celém světě a dosahuje obratu ve výši 150 miliónů EUR, pracuje se zapálením a odborností na vývoji a výrobě produktů a poskytuje služby pro nejmodernější vědecké aplikace. To v kombinaci s vůlí reagovat na stále nové požadavky je základem našeho úspěchu.

Značka Verder Scientific

Historie

2018
QNESS becomes part of the VERDER Group, uniting two technological leaders in metallography and hardness testing (ATM and QNESS) under the roof of VERDER SCIENTIFIC.

2015
S akvizicí ATM a 150 zaměstnanci rozšiřuje skupina VERDER portfólio své divize Scientific v obchodním segmentu přípravy vzorků pevných látek.

2014
S podporou skupiny VERDER těží "rodina společností" z operačních synergií, spojuje síly a rozšiřuje své portfolio produktů a dále zlepšuje služby zákazníkům po celém světě.

2013
Ke společnosti VERDER SCIENTIFIC se připojuje GERO. Stávající portfolio CARBOLITE se rozšiřuje o pece s rozsahem až do 3000°C, ale také o pece pro aplikace ve vakuu, v inertní nebo v reaktivní atmosféře.

2012
ELTRA a CARBOLITE vstupují do divize. Jejich sortiment elementárních analyzátorů a pecí a sušáren poskytuje perfektní soulad s laboratorním a analytickým produktovým portfoliem.

2011
Vzhledem k neustálému růstu divize VERDER SCIENTIFIC jsou v Haanu nedaleko Duesseldorfu (Německo) vybudovány nové prostory pro výzkum a vývoj, pro výrobu, pro odesílání zásilek a administrativu.

1998
Je založena RETSCH TECHNOLOGY. Díky inovativním produktům založených na Dynamické analýze obrazu se nový člen divize VERDER SCIENTIFIC rozvíjí v jednu z předních světových společností pro optické analyzátory částic. Zaměření výroby VERDER SCIENTIFIC se směřuje na vývoj nových produktů a zlepšování stávajících produktových řad.

1989
RETSCH — světově uznávaná společnost pro laboratorní mlýny a sítovací stroje - se stává součástí rodiny VERDER, která rozšiřuje obchodní činnost o vědecké vybavení. Je položen první základní kámen divize VERDER SCIENTIFIC.

1959
Mladý holandský prodejce André Verder začíná obchodovat s čerpadly a polotovary z plastů. André nepřetržitě rozšiřuje své aktivity tím, že získává a zakládá nové členy skupiny VERDER.

Newsletter Registration

Exclusive information about events, applications and product innovations!

Sign Up